14e zitting - Dinsdag 9 juli 14.00 uur: 1000-1202 - Pleet en galanterieën
1902459
Catalogusnummer: 1070
Frankrijk, pendule met emaille wijzerplaat, 19e eeuw,

bekroond door metalen paard (beschadigd)

h. 39 cm.

Taxatie: € 50 - 80
Hamerprijs: € 90

Hamerprijs: € 90