14e zitting - Dinsdag 9 juli 14.00 uur: 1000-1495- Pleet en galanteriën
Catalogusnummer: 1070
Frankrijk, pendule met emaille wijzerplaat, 19e eeuw,
bekroond door metalen paard (beschadigd)
h. 39 cm.
Taxatie: € 50 - € 80
Huidig bod: € 90
Hamerprijs: € 90
Hamerprijs:
€ 90