3e zitting - Donderdag 5 mei 10.00 uur: 4500-4710 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Verkocht
Catalogusnummer: 4522A
update-catalogue
Europese school, 19e eeuw

Twee jonge vrouwen in een landschap bij een meertje waain vee en een herder

[1]

Taxatie: € 150 - € 300
Huidig bod: € 160
Hamerprijs: € 160

Hamerprijs: € 160

outbid-warning
Overboden