21e zitting - Woensdag 17 november 14.00 uur: 1550-1667 - Serviesgoed
Divers geslepen kristal, 19e eeuw;
w.o. diverse (kleine) schalen, botervloot en karaffen. Diverse slijpsels. (beschadigingen).
Taxatie: € 60 - € 100
Huidig bod: € 60
Hamerprijs: € 60