Elf lepels en zes vorken, o.a. Amsterdam, 18e eeuw,
rond model met kam, vier vorken en vijf lepels, diverse meestertekens en jaarletters, Amsterdam, idem model twee vorken en zes lepels diverse steden, meestertekens en jaarletters, enkele met monogrammen en data op achterzijde steel
Estimate: € 200 - € 300
Current bid: € 440
Hammer Price: € 440