4e zitting - Donderdag 5 mei 14.00 uur: 6400-6577 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Verkocht
Catalogusnummer: 4830
update-catalogue
Gerhard A.L. Morgenstjerne Munthe (1875-1927)

Vissersvrouwen op het strand

doek, gesign. l.o., '34, 60 x 50 cm.

[1]

Taxatie: € 1.000 - € 2.000
Huidig bod: € 2.800
Hamerprijs: € 2.800

Hamerprijs: € 2.800

outbid-warning
Overboden