4e zitting - Donderdag 5 mei 14.00 uur: 4800-4970 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Catalogusnummer: 4946
Evert Moll (1878-1955)

Polderlandschap

doek, gesign. l.o., 70 x 106 cm.

Taxatie: € 400 - € 800
Huidig bod: € 500
Hamerprijs: € 500

Hamerprijs: € 500