4e zitting - Donderdag 5 mei 14.00 uur: 6400-6577 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Verkocht
Catalogusnummer: 4853
update-catalogue
Gijsbertus Jan Sijthoff (1867-1949)

Interieur met moeder en kind aan tafel

doek, gesign. r.o., 57 x 48 cm.

[1]

Taxatie: € 200 - € 400
Huidig bod: € 240
Hamerprijs: € 240

Hamerprijs: € 240

outbid-warning
Overboden