3e zitting - Donderdag 5 mei 10.00 uur: 4500-4713 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Catalogusnummer: 4698B
Hollandse school, 19e eeuw

Herberginterieur

Taxatie: € 100 - € 300
Huidig bod: € 80
Hamerprijs: € 80

Hamerprijs: € 80