4e zitting - Donderdag 5 mei 14.00 uur: 6400-6577 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Verkocht
Catalogusnummer: 4844
update-catalogue
Henk Dekker (1897-1974)

Schepen op zee bij Texel

doek, gesign. l.o., 60 x 80 cm.

[1]

Volgrecht is van toepassing op dit lot.
Taxatie: € 600 - € 1.200
Huidig bod: € 400
Hamerprijs: € 400

Hamerprijs: € 400

outbid-warning
Overboden