3e zitting - Donderdag 5 mei 10.00 uur: 4500-4710 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Verkocht
Catalogusnummer: 4502
update-catalogue
Europese school, 18e/19e eeuw

Madonna

maroufle, 45 x 34 cm.

[1]

Taxatie: € 200 - € 400
Huidig bod: € 140
Hamerprijs: € 140

Hamerprijs: € 140

outbid-warning
Overboden