13e zitting - Dinsdag 9 juli 10.00 uur : 1400-1567 - De tassencollectie van Hester van Eeghen
Catalogusnummer: 1491
PNG, Sepik, gestoken houten masker en Korewori, houten masker op uiteinde verweerd en gedraaid houten tak

Korewori stuk herkomst Sir Hugo Berghuser Collection. Sir Hugo was mayor of Port Moresby and Parliamentary Minister of Culture in the Independent State of Papua New Guinea

h. 70 en 78 cm.

Taxatie: € 200 - € 400
Huidig bod: € 420
Hamerprijs: € 420

Hamerprijs: € 420