2e zitting - Woensdag 4 mei 13.00 uur: 0001-0398 - Juwelen en gouden sieraden
Catalogusnummer: 34
14 kt. Gouden maliënkolder beursje, 19e eeuw.

Met gravures van bloemen en rocailles. Hierbij een verguld zilveren beursje met zwart fluweel, 19e eeuw.

netto gewicht gouden beursje 122 gr.

Provenance: uit bezit van een West – Friese familie

Taxatie: € 3.200 - € 3.600
Huidig bod: € 3.400
Hamerprijs: € 3.400

Hamerprijs: € 3.400