5e zitting - Donderdag 3 november 14.00 uur: 6400-6577 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Catalogusnummer: 4858
Gesigneerd Corot

Landschap met figuur onder een boom, uitkijkend op een dorp op een heuvel

doek, gesign. l.o., 52 x 70 cm.

oil on canvas, signed lower left Corot

Taxatie: € 800 - € 1.200
Huidig bod: € 800
Hamerprijs: € 800

Hamerprijs: € 800