3e zitting - Donderdag 5 mei 10.00 uur: 4500-4710 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Verkocht
Catalogusnummer: 4504
update-catalogue
Johannes Bosboom (1817-1891)

Monnik in zijn kamer

inkt en gouache, gesign. r.o., 12 x 7 cm.

[1]

Taxatie: € 150 - € 250
Huidig bod: € 160
Hamerprijs: € 160

Hamerprijs: € 160

outbid-warning
Overboden