4e zitting - Donderdag 5 mei 14.00 uur: 6400-6577 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Verkocht
Catalogusnummer: 4887
update-catalogue
Kees van Dongen (1877-1968)

Wandelende heer

houtskool, gesign. l.b., 29 x 18 cm.

[1]

Taxatie: € 400 - € 800
Huidig bod: € 1.150
Hamerprijs: € 1.150

Hamerprijs: € 1.150

outbid-warning
Overboden