4e zitting - Donderdag 3 november 10.00 uur: 4500-4724 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Europese school, 17e/18e eeuw
De gevangenneming van Christus
olieverf op koper, 31 x 23 cm.
Taxatie: € 140 - € 200
Huidig bod: € 240
Hamerprijs: € 240