2e zitting - Woensdag 4 mei 13.00 uur: 0001-0498- Juwelen
Catalogusnummer: 70
Een beneden wettelijk gehalte gouden bedelarmband,

bestaande uit twee verschillende schakelarmbanden, elk voorzien van diverse bedels, waaronder een schaats, de Eiffeltoren, een leeuw en een skiër (enkele bedels verguld).

bruto 74,5 gr.

Taxatie: € 1.000 - € 1.200
Huidig bod: € 1.600
Hamerprijs: € 1.600

Hamerprijs: € 1.600