16e zitting - Dinsdag 17 mei 19.00 uur: 2580-2709 - 20e Eeuwse toegepaste kunst
Catalogusnummer: 2599
Harm Kamerlingh Onnes (1893-1985), blauw geglazuurde aardewerk schaal, 1946.

Uitgevoerd met decoratie van vogels. Gemerkt 'KO '46'.

diam. 27,5 cm, h. 9 cm.

Taxatie: € 100 - € 160
Huidig bod: € 480
Hamerprijs: € 480

Hamerprijs: € 480