6e zitting - Vrijdag 6 mei 10.00 uur: 4000-4052 - Spiegels en lampen
Catalogusnummer: 4048
Rechthoekige spiegel in verguld houten lijst in Louis XVI-stijl, 19e eeuw

h. 129 en br.58 cm

Taxatie: € 100 - € 160
Huidig bod: € 440
Hamerprijs: € 440

Hamerprijs: € 440