3e zitting - Donderdag 5 mei 10.00 uur: 4500-4710 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Verkocht
Catalogusnummer: 4652
update-catalogue
Dick Stapel (geb. 1942)

Stilleven met schaal met peren op een tafel

doek, gesign. r.o., 60 x 50 cm.

[1]

Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 70
Hamerprijs: € 70

Hamerprijs: € 70

outbid-warning
Overboden