Catalogusnummer: 4510
Matthieu Theeuwes van Ginneken (1811-1888)

'Krielhaantje'

paneel, verso gesign., 30 x 26,5 cm.

Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 140
Hamerprijs: € 140

Hamerprijs: € 140