Catalogusnummer: 4507
Albert van Beest (1820-1860)

Drie studietekeningen met afbeeldingen van schepen

drie potloodtekeningen, twee gesign., één gedateerd L'Haye 1846, 19,5 x 25,5, 13 x 18 cm. en 9 x 18 cm.

Taxatie: € 200 - € 400
Huidig bod: € 200
Hamerprijs: € 200

Hamerprijs: € 200