3e zitting - Donderdag 5 mei 10.00 uur: 4500-4710 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Verkocht
Catalogusnummer: 4512
update-catalogue
Romain Steppe (1859-1927)

Stoomboot op zee

paneel, gesign. l.o., verso etiket met naamsvermelding, 24 x 33 cm.

[1]

Taxatie: € 200 - € 400
Huidig bod: € 140
Hamerprijs: € 140

Hamerprijs: € 140

outbid-warning
Overboden