3e zitting - Donderdag 5 mei 10.00 uur: 4500-4710 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Verkocht
Catalogusnummer: 4682
update-catalogue
Onbekende kunstenaar, 20e eeuw

Man in landschap

30 x 40 cm.

[1]

Taxatie: € 60 - € 120
Huidig bod: € 50
Hamerprijs: € 50

Hamerprijs: € 50

outbid-warning
Overboden