Toegeschreven aan Joseph August Knip (1777-1847)
Uitgestrekt rivierlandschap met reizigers op een pad
aquarel en gouache, ongesign., 50 x 74 cm.
Taxatie: € 500 - € 1.000
Huidig bod: € 775
Hamerprijs: € 775