4e zitting - Donderdag 5 mei 14.00 uur: 4800-4970 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Catalogusnummer: 4917
Imre Seilern (1907-1991)

Paar landschappen

tweemaal doek, niet ingelijst, éénmaal gesigneerd, 50 x 75 cm. en 55 x 70 cm.

Taxatie: € 300 - € 500
Huidig bod: € 200
Hamerprijs: € 200

Hamerprijs: € 200