4e zitting - Donderdag 5 mei 14.00 uur: 6400-6577 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Verkocht
Catalogusnummer: 4924
update-catalogue
Sierk Schröder (1903-2002)

Meisje in een interieur

pastel, gesign. l.o., '53, 50 x 35 cm.

[1]

Volgrecht is van toepassing op dit lot.
Taxatie: € 800 - € 1.200
Huidig bod: € 1.100
Hamerprijs: € 1.100

Hamerprijs: € 1.100

outbid-warning
Overboden