4e zitting - Donderdag 5 mei 14.00 uur: 4800-4970 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Catalogusnummer: 4924
Sierk Schröder (1903-2002)

Meisje in een interieur

pastel, gesign. l.o., '53, 50 x 35 cm.

Taxatie: € 800 - € 1.200
Huidig bod: € 1.100
Hamerprijs: € 1.100

Hamerprijs: € 1.100