3e zitting - Donderdag 5 mei 10.00 uur: 6000-6230 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Catalogusnummer: 4587
Johan Hendrik van Ieperen (1909-1995)

Gezicht op een dorp

pastel, gesign., 20 x 28 cm.

Taxatie: € 140 - € 180
Hamerprijs: