3e zitting - Donderdag 5 mei 10.00 uur: 6000-6230 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Catalogusnummer: 4592
Dirk Homberg (1885-1952)

Naakt voor een spiegel

litho, gesign. r.o., 28 x 24 cm.

Taxatie: € 80 - € 150
Hamerprijs: