4e zitting - Donderdag 5 mei 14.00 uur: 4800-4970 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Catalogusnummer: 4920
Gerard Johan Staller (1880-1956)

Straatverkoopster

maroufle, gesign. l.o., 24 x 17 cm.

Taxatie: € 800 - € 1.200
Hamerprijs: