4e zitting - Donderdag 5 mei 14.00 uur: 4800-4970 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Catalogusnummer: 4958
Nikifor (1895-1968)

Geestelijke in zijn kamer

gouache, 20 x 16 cm.

Taxatie: € 1.000 - € 2.000
Huidig bod: € 2.200
Hamerprijs: € 2.200

Hamerprijs: € 2.200