020-6220447
info@dezwaan.nl
Login
Mijn account
Registreren
english
Kopen
Verkopen
Online catalogus
Over ons
Contact
>
4e zitting - Donderdag 5 mei 14.00 uur: 6400-6577 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Terug naar het overzicht
Catalogusnummer: 4831
Hollandse school, 18e/19e eeuw
Grisaille
doek, 85 x 105 cm.
[1]
Taxatie: € 1.800 - € 2.200
:
Hamerprijs:
Overboden