4e zitting - Donderdag 5 mei 14.00 uur: 6400-6577 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Catalogusnummer: 4831
update-catalogue
Hollandse school, 18e/19e eeuw

Grisaille

doek, 85 x 105 cm.

[1]

Taxatie: € 1.800 - € 2.200
:
Hamerprijs:

outbid-warning
Overboden