Frankrijk, rechthoekige spiegel in verguld lindenhouten lijst, Louis XVI, 18e eeuw,
met gestoken kuif waarin o.a. een caduceus, vrijheidshoed, vaandel en lauwerkrans
Taxatie: € 1.200 - € 1.600
Huidig bod: € 1.200
Hamerprijs: € 1.200