6e zitting - Vrijdag 6 mei 10.00 uur: 4000-4052 - Spiegels en lampen
Catalogusnummer: 4033
Frankrijk, rechthoekige spiegel in verguld lindenhouten lijst, Louis XVI, 18e eeuw,

met gestoken kuif waarin o.a. een caduceus, vaandel en lauwerkrans

h. 94 en br. 57 cm

Taxatie: € 1.200 - € 1.600
Huidig bod: € 1.200
Hamerprijs: € 1.200

Hamerprijs: € 1.200