4e zitting - Donderdag 5 mei 14.00 uur: 4800-4970 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Catalogusnummer: 4860
George Hendrik Breitner (1857-1923)

Twee vrouwen zittend voor een spiegel. Herkomst: Frans Buffa & Zonen, nr. 4932

paneel, gesign. l.b., 32 x 42 cm.

Provenance: Een nalatenschap uit de Apollobuurt, Amsterdam

Taxatie: € 5.000 - € 8.000
Huidig bod: € 10.000
Hamerprijs: € 10.000

Hamerprijs: € 10.000