1e zitting - Woensdag 26 juni 10.00 uur: 4780-4998 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
4890
Catalogusnummer: 4890
Joop Kropff (1892-1979)

Knotwilg in een weiland

board, niet ingelijst

31 x 39 cm.

gesign. r.o.

Taxatie: € 50 - 80
Hamerprijs: € 40

Hamerprijs: € 40