1e zitting - Woensdag 26 juni 10.00 uur: 4800-4982 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Catalogusnummer: 4890
Joop Kropff (1892-1979)
Knotwilg in een weiland
board, niet ingelijst
31 x 39 cm.
gesign. r.o.
Taxatie: € 50 - € 80
Huidig bod: € 40
Hamerprijs: € 40
Hamerprijs:
€ 40