3e zitting - Donderdag 5 mei 10.00 uur: 4500-4710 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Verkocht
Catalogusnummer: 4536
update-catalogue
Hollandse school, 19e eeuw

Man en vrouw in een roeiboot bij een bruggetje

doek, 40 x 50 cm.

[1]

Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 140
Hamerprijs: € 140

Hamerprijs: € 140

outbid-warning
Overboden