3e zitting - Donderdag 5 mei 10.00 uur: 4500-4713 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Catalogusnummer: 4609
Frederik Engel (1872-1958)

Koeien in een wei

board, gesign. r.o., '26, 33 x 45 cm.

Taxatie: € 80 - € 120
Huidig bod: € 260
Hamerprijs: € 260

Hamerprijs: € 260