4e zitting - Donderdag 5 mei 14.00 uur: 6400-6577 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Verkocht
Catalogusnummer: 4868
update-catalogue
Anthony Keizer (1897-1961)

De Witte Bergen, Laren

board, gesign. r.o., 29 x 44 cm.

[1]

Taxatie: € 200 - € 400
Huidig bod: € 260
Hamerprijs: € 260

Hamerprijs: € 260

outbid-warning
Overboden