6e zitting - Vrijdag 6 mei 10.00 uur: 7500-7543 - Spiegels en lampen
Catalogusnummer: 4030
Gefacetteerde spiegel in vergulde lijst in Rococo-stijl, 19e eeuw,

met kuif, schelpornamenten, bloem- en bladranken

h. 161 en br. 95 cm

Taxatie: € 400 - € 600
Huidig bod: € 750
Hamerprijs: € 750

Hamerprijs: € 750