16e zitting - Dinsdag 17 mei 19.00 uur: 2580-2709 - 20e Eeuwse toegepaste kunst
Catalogusnummer: 2595
Gerrit Rietveld (1888-1964), rood blauwe stoel.

Ontwerp 1918. Uitvoering G.A. v. d. Groenekan, '80 jaren. Gemerkt met brandmerk en signatuur van G.A. v.d. Groenekan en een annotatie ' voor de familie Brouwer' .

h. 85,5 cm, b. 65,5 cm, d. 66,5 cm

Provenance: Collectie familie Brouwer

Taxatie: € 3.000 - € 5.000
Huidig bod: € 9.000
Hamerprijs: € 9.000

Hamerprijs: € 9.000