16e zitting - Dinsdag 17 mei 19.00 uur: 2550-2734 - 20e Eeuwse toegepaste kunst
Catalogusnummer: 2583
Plateelbakkerij Delft, dertig pas tegeltableau, 1916.

Ter gelegenheid van 25 jarig bestaan Kistenfabriek Firma A. de Haan en Zn, 12 juni 1891-1916, Beltweg 190 / Jacob Catskade 80. Gesigneerd rechts onder, schilder WVK, jaarletter N. In eikenhouten lijst. (vier tegels met scheur)

h. 75 cm, b. 90 cm

Taxatie: € 400 - € 600
Huidig bod: € 625
Hamerprijs: € 625

Hamerprijs: € 625