6e zitting - Vrijdag 6 mei 10.00 uur: 7500-7543 - Spiegels en lampen
Catalogusnummer: 4008
Verguld gietijzeren hallantaarn in Rococo-stijl, 19e eeuw,

met vier glazen vensters

h. 55 cm

Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 200
Hamerprijs: € 200

Hamerprijs: € 200