4e zitting - Donderdag 5 mei 14.00 uur: 6400-6577 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Verkocht
Catalogusnummer: 4821
update-catalogue
Pieter van Loo (1731-1784)

Boerderij buiten Haarlem

gewassen inkt, gesign, r.o., verso gesign. 9,5 x 13 cm.

[1]

Taxatie: € 300 - € 500
Huidig bod: € 300
Hamerprijs: € 300

Hamerprijs: € 300

outbid-warning
Overboden