14e zitting - Dinsdag 17 mei 10.00 uur: 1700-1831 - Europees porselein, aardewerk en glas
Catalogusnummer: 2551
Delft, de Porceleyne Bijl, blauw aardewerk kantige botervloot en Delft, polychroom aardewerk kwispedoor, 18e eeuw.

De botervloot met polychroom appel als knop (oor hersteld, onderrand met restauratie). De kwispedoor met bloemenmanden (oor hersteld, randschilfers)

beide 11 x 11 cm.

Taxatie: € 300 - € 400
Huidig bod: € 200
Hamerprijs: € 200

Hamerprijs: € 200