14e zitting - Dinsdag 17 mei 10.00 uur: 1700-1831 - European porcelain, ceramics, glassware
Catalogue number: 2553
Delft, serie van drie blauw aardewerk borden en paar polychroom borden, 18e eeuw.

Met decor van bloemenmand, rand met vakwerk (randschilfers, één met barst)/rozet (randschilfers, één gelijmd)

diam. 23 en 19 cm.

[5]

Estimate: € 120 - € 180
Current bid: € 100
Hammer Price: € 100

Hammer price: € 100