4e zitting - Donderdag 5 mei 14.00 uur: 4800-4970 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Catalogusnummer: 4913
Eduard Duyck (1856-1897)

Zittend naakt in een landschap

doek, ongesign., 31 x 27 cm.

Taxatie: € 200 - € 400
Huidig bod: € 320
Hamerprijs: € 320

Hamerprijs: € 320