Catalogusnummer: 4688
Shigesaburo Ishida (1888-1960)

Man op een brug

aquarel, gesign., 45 x 30 cm.

Taxatie: € 60 - € 120
Huidig bod: € 60
Hamerprijs: € 60

Hamerprijs: € 60