3e zitting - Donderdag 5 mei 10.00 uur: 4500-4713 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Catalogusnummer: 4603
Cooke (20e eeuw)

Zittende vrouw

doek, niet ingelijst, gesign. verso, 40 x 30 cm.

Taxatie: € 60 - € 100
Huidig bod: € 50
Hamerprijs: € 50

Hamerprijs: € 50